išsirinkite prekes Išsirinkite norimas prekes parduotuvėje
pateikite dokumentą Pateikiate parduotuvės darbuotojui tapatybės dokumentą
pasirašykite sutikimą Jei mūsų paslaugomis naudojatės pirmą kartą, paprašysime pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo
išsirinkite finansavimo sąlygas Kartu su parduotuvės darbuotoju išsirenkate Jums priimtiniausias finansavimo sąlygas.
pasirašykite sutartį Pasirašote išperkamosios nuomos sutartį, ir pirkinys – Jūsų!

MOKILIZINGAS teikia tikslines paskolas, t.y. paskolas įsigyti daiktus ar paslaugas nuo 50 iki 10 000 Eur. Dažnai darome akcijas su mūsų partneriais, tad  prekes ar paslaugas galite įsigyti be palūkanų arba be jokio pabrangimo. Ištikimiems klientams taikome net iki 20%  lojalumo nuolaidas palūkanoms. Lizingo kaina, kurią sudaro palūkanos ir sutarties mokestis, priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo prekybininko, kuris sudaro sutartį. Todėl mūsų pasiūlymai pas skirtingus pardavėjus skiriasi. Kiek prekė pabrangsta priklauso ir  nuo sumos bei  pasirinkto skolinimosi termino. MOKILIZINGAS siekia visada pasiūlyti palankiausias sąlygas pirkėjui.

Pavyzdžiui, skolinantis 1 500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 24 mėn. su 0 Lt (0 Eur) pradiniu įnašu, o pirma įmoka mokama po mėnesio, fiksuota metine palūkanų norma – 13,60%, sutarties mokestis – 3%, BVKKMN – 17,51%, eilinės įmokos suma – 73,62 Lt (21,32 Eur). Bendra Jūsų kaip vartojamo kredito gavėjo mokama suma – 1 766,88 Lt (511,72 Eur). Šios sąlygos nurodytos pritaikant 20% lojalumo nuolaidą palūkanoms. Jums gali buti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Kitokios sąlygos taip pat gali būti ir pas atskirus mūsų partnerius.

TIESIOGINIS DEBETAS

Tiesioginis debetas – tai paprastas ir patogus mokėjimo būdas. Jūsų bankas automatiškai kas mėnesį perves Jūsų įmokas į MOKILIZINGO sąskaitą.

Tiesioginio debeto sutartį galite pasirašyti „Swedbank“, SEB banko, DNB banko bei „Danske Bank“ skyriuose arba naudodamiesi šių bankų internetinės bankininkystės paslaugomis, jei turite sąskaitą arba mokėjimo kortelę šiuose bankuose.

Sudaryti tiesioginio debeto sutartį gali tik tas asmuo,  kurio vardu yra sudaryta išperkamosios nuomos ar vartojimo paskolos sutartis.

Kiekvienai sutarčiai yra sudaroma atskira tiesioginio debeto sutartis.

SVARBU teisingai nurodyti sutarties numerį (lygiai taip, kaip nurodyta ant Jūsų sutarties, didžiosiomis raidėmis ir be tarpų).

 

INTERNETINĖ BANKININKYSTĖ

AB „Swedbank“  |  Tiesioginis debetas  |  Įmoka 7771

AB SEB banke

AB DNB banke

AB „Danske bank“

Mokėjimai/Įmokos ir mokesčiai

Įmokos kodas  7771
Įmonių sąraše pasirinkite MOKILIZINGAS
Mokėjimo kodas – sutarties numeris

SVARBU: teisingai nurodyti sutarties numerį (lygiai taip, kaip nurodyta ant Jūsų sutarties, didžiosiomis raidėmis ir be tarpų).

Kituose bankuose:

Mokant reikia nurodyti šiuos duomenis:

 Gavėjas: UAB MOKILIZINGAS
 Gavėjo kodas: 124926897
 Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita:

„Swedbank“ sąskaita LT 60 7300 0100 7361 6156;

„Danske bank“ sąskaita LT 45 7400 0423 5892 3810;

SEB banko sąskaitos LT 23 7044 0600 0615 3170, LT 36 7044 0600 0616 8068;

DNB banko sąskaita LT 64 4010 0424 0111 9285.

Mokėjimo paskirtis: sutarties numeris, vardas, pavardė, asmens, kurio vardu yra pasirašyta sutartis, asmens kodas.

 

GRYNIEJI

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad banke mokėdami grynaisiais pinigais, sumokate didesnį įmokų priėmimo įkainį nei internetu ar tiesioginiu debetu.

1. „Perlas“ terminaluose. Įmokos priėmimo kaina – 0,25 Eur (0,85 Lt).

2. Lietuvos pašte. Įmokos priėmimo kaina – 0,23 Eur (0,79 Lt).

3. „Swedbank“ skyriuje. Įmokos priėmimo kaina – 2,32 Eur (8 Lt).

4. SEB bankas skyriuje. Įmokos priėmimo kaina – 2,32 Eur (8 Lt).

5. DNB bankas skyriuje. Įmokos priėmimo kaina – 2,32 Eur (8 Lt).

6. „Danske Bank“. Įmokos priėmimo kaina – 1,74 Eur (6 Lt).

7. „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse. Įmokos priėmimo kaina – Vilniaus mieste 0,29 Eur (1 Lt), kituose miestuose 0,20 Eur (0,69 Lt).

8. Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“). Įmokos priėmimo kaina – 0,23 Eur (0,79 Lt).

9. „PayPost“ skyriuose. Įmokos priėmimo kaina – 0,23 Eur (0,79 Lt).

10. „Maxima“ kasose. Įmokos priėmimo kaina – 0,19 Eur (0,66 Lt).

SVARBU!

Mokant loterijos „Perlas“ terminaluose, Lietuvos pašte, „PayPost“ skyriuose ir „Maxima“ kasose Jums reikia turėti:

• sutartį, kurios įmoką norite mokėti;

arba

• mokėjimo kvitą, kurį galite atsispausdinti prisiregistravę čia.

„Swedbank“, SEB, DNB ir„Danske Bank“ skyriuose Jums reikia turėti:

• asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Žinokite savo sutarties numerį.

Įmokos kodas 7771, mokėtojo kodas: tikslus sutarties numeris;

Mokant pagal įmokos kodą, sąskaitos numerio nurodyti nereikia.

„Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen parduotuvėse reikia turėti:

• Sutartį su brūkšniniu kodu.

 

„MOKIPAY“ MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Sumokėti MOKILIZINGO vartojimo kreditų ir lizingo įmokas galite naudodamiesi mobiliąja programėle „Mokipay“. Tai padarykite keliais žingsniais:

  • Atsidarę programėlę, pasirinkite skiltį „Piniginė“, tuomet funkciją „Apmokėti paslaugas“ ir pažymėkite „Kiti mokėjimai“;
  • Atsidarius naujam langui, nuskanuokite sutarties brūkšninį kodą arba įveskite brūkšninio kodo skaičius patys, pasirinkę funkciją „Įvesti kodą“;
  • Įveskite norimą sumokėti sumą laukelyje „Suma“. Laukelio „Komisiniai“ pildyti nereikia;
  • Patikrinkite suformuotą informaciją apie mokėjimą ir spauskite „Patvirtinti“;
  • Dar kartą patvirtinkite mokėjimą suvesdami keturių skaitmenų kodą, gautą trumpąja žinute (SMS).

Mokėti įmokas naudojantis „Mokipay“ mobiliąja programėle – nieko nekainuoja. „Mokipay“ naudotis gali Omnitel, Bitė bei Tele2 vartotojai, tačiau Bitė ir Tele2 operatorių vartotojams galioja vienos transakcijos sumos dydžio apribojimas – suma negali viršyti 57,92 Eur (200 Lt). „Mokipay“ aplikacija yra skirta telefonams su Android ir iOS (iPhone) operacinėmis sistemomis.

Paskolos sutartis – tai vartojimo kredito sutartis, kuria MOKILIZINGAS įsipareigoja suteikti Jums kreditą grynaisiais pinigais ar pavedimu į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Kreditavimo sutartis – tai dokumentas, supažindinantis Jus su kreditavimo sąlygomis ir leidžiantis atlikti Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą. Tai dar nėra paskolos sutartis, ši kreditavimo sutartis pasirašoma tam, kad ateityje savitarnos sistemoje internete galėtumėte sudarinėti sutartis. Kreditavimo sutartis pasirašoma pervedant vienkartinę 0,01 Eur įmoką. Tai atlikę laukite trumposios žinutės (SMS) su tolimesniais nurodymais.

Fiksuota metinė palūkanų norma – Sutarties galiojimo metu nekintanti palūkanų norma.

Sutarties mokestis –  mokestis už vartojimo kredito suteikimą, dokumentų paruošimą ir kitus su tuo susijusius veiksmus.

BVKKMN (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma) –  tai procentais išreikštas dydis, kurį Jūs turite mokėti už suteiktą kreditą, įskaitant palūkanas ir visus su paslaugos suteikimu bei naudojimu susijusius mokesčius, skaičiuojamus per metus. Kuo mažesnė BVKKMN, tuo mažiau  Jums reikės mokėti už suteiktą kreditą.

Eilinės įmokos suma – Sutartyje (mokėjimo grafike) nurodytais terminais Jūsų mokėtina suma, kurią sudaro grąžintinos paskolos dalis, palūkanos, sutarties mokestis (jei šalių susitarimu nenumatyta kitaip) bei kiti numatyti mokėjimai.

Bendra mokama suma – Jums suteikto vartojimo kredito ir bendros vartojimo kredito kainos (taikomos palūkanos, sutarties mokestis, taip pat kitos su vartojimo kreditu susijusios Jūsų išlaidos) suma.

Sutarties terminas – laikotarpis, per kurį Jūs įsipareigojate UAB „Mokilizingui“ grąžinti  vartojimo kreditą.

Delspinigiai – Sutartyje nustatyta pinigų suma, kurią Jūs turite sumokėti, jei laiku nesumokėjote eilinės įmokos.

Kliento finansiniai įsipareigojimai per mėn. – tai visi Jūsų turimi  įsipareigojimai finansinėms institucijoms per mėnesį.

Dalinis atsiskaitymas – Jūs turite teisę anksčiau laiko (prieš terminą) sumokėti visą arba dalį  vartojimo kredito „Mokilizingui“.

Visiškas atsiskaitymas – Jūsų galutinis atsiskaitymas su UAB „Mokilizingu“ (įskaitant delspinigius, palūkanas, sutarties mokestį).

Mokėjimo diena – sutartyje  nurodyta mėnesio diena, kurią Jūs privalote sumokėti eilinę įmoką.

Sutikimas tvarkyti asmens duomenis (sutikimas) – savanoriškas parašu patvirtintas Jūsų sutikimas tvarkyti asmens duomenis jame nurodytais tikslais. Jums pasirašius šį sutikimą, „Mokilizingas“ turi teisę kreiptis į sutikime išvardintas įstaigas, duomenų bazes ir gauti Jūsų asmens duomenis,  kurie būtų  panaudoti Jūsų pateiktai informacijai patikrinti, įvertinti mokumą ir valdyti įsiskolinimui ir t.t.

Tiesioginė rinkodara – Jums teikiama informacija apie UAB „Mokilizingas“ vykdomas akcijas ar specialius paslaugų pasiūlymus trumposiomis žinutėmis, paprastuoju  arba elektroniniu paštu.